Вітаю Вас Гість
Вівторок
19.03.2024
10:06

Андрушівка

Меню сайту
Годинник
Форма входу
Категорії розділу
Походження населених пунктів району [0]
Походження населених пунктів району
Земляки Андрушівщини [10]
Земляки Андрушівщини
Геральдика Андрушівшини [3]
Геральдика Андрушівки
Цікаві матеріали про Андрушівку [4]
Цікаві матеріали про Андрушівку
Історія Андрушівщини [8]
Історія Андрушівщини
Пошук
Друзі сайту

Для красивого отображения Облака
необходим
Adobe Flash Player 9
или выше
Скачать Adobe Flash Player

Наше опитування
Які розділи найбільш актуальні?
Всего ответов: 32
Погода Андрушівка
Погода в Андрушівці
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Лічильники
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 25
Показано матеріалів: 21-25
Сторінки: « 1 2 3

"Жінка, яких небагато в країні: колгоспу вожак, депутат, героїня... Працею, шаною всіх нас овіяна Любов Андріївна. Всього було у цієї людини: і радощі слави, і горе родини - Та завжди лишалася скромна, спокійна Любов Андріївна”. Ці слова були написані в далекому 1975 році до дня народження Л. А. Любченко - на той час голови колгоспу «Більшовик» села Стара Котельня. А цими днями минає двадцять років, як ця справді героїчна, мудра жінка відійшла у вічність. Пронизує наші серця біль смутку і втрати цієї відомої жінки-трудівниці, матері, просто чудової Людини. Не менш боляче й через те, що багато наших земляків, на превеликий жаль, забувають її та залишені нею добрі справи. А про молодь взагалі нічого говорити, бо їй ніхто про неї не розповідає. Тому ми вирішили не тільки висловити найщиріші слова глибокої і світлої пам’яті про Любов Андріївну, а й нагадати про її життєвий і трудовий шлях.

Земляки Андрушівщини | Просмотров: 848 | Добавил: Crypton | Дата: 11.01.2010

Учні першої міської школи Андрушівки (Житомирська область) можуть по праву вважати себе аристократами. Вони навчаються в маєтку, збудованому у кінці ХІХ сторіччя цукровим магнатом Михайлом Терещенком, а фізкультурою займаються у старовинному та не менш красивому парку над ставком. Деякі доріжки тут навіть спеціально розмічені для стометрівок — білою фарбою написано, де старт і фініш, рисками означені метри. Але не лише школярі використовують цей маєток. Рівно дев’яносто років тому, 1920-го, балконом садиби як трибуною скористався червоний маршал Семен Будьонний. Але про все — по черзі.

Цікаві матеріали про Андрушівку | Просмотров: 923 | Добавил: Crypton | Дата: 08.04.2010

У зеленому щиті з чорною базою - срібний цукровий буряк із золотою гичкою, супроводжуваний в щиті двома срібними лелеками з червоними дзьобами і лапами, а в базі - двома срібними кубиками цукру. У вершині щита - золоте сонце. Щит увінчаний клейнодом-тризубом, прикрашеним декоративним орнаментом, і обрамлений двома золотими колосками, оповитими синьо-жовтою стрічкою з написом "Андрушівський район". Автор - В.Ільїнський.

Геральдика Андрушівшини | Просмотров: 819 | Добавил: Crypton | Дата: 08.04.2010

Відповідно до ст. 22 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням двадцятої сесії двадцять третього скликання Андрушівської міської ради від 13.03.2001 р. було створено комісію з підготовки знаків символіки міста, затверджено головою комісії секретаря ради О.В.Осадчого та доручено комісії провести необхідну роботу, пов’язану з підготовкою символіки міста.

Геральдика Андрушівшини | Просмотров: 1185 | Добавил: Crypton | Дата: 08.04.2010

Герб - це емблема, особ­ливий спадковий знак, ук­ладений відповідно до за­конів геральдики поєднан­ням фігур та предметів, що мають символічне значен­ня та виражають певну іс­торичну традицію, існують такі основні групи гербів, як: державні, обласні, ра­йонні, міські, корпоративні, родові. Герб районний - це умов­ний розпізнавально-право­вий знак, що є символом районного суверенітету, це - пам'ятка історії та куль­тури, яка відображає спря­мованість розвитку і життє­діяльності району та про­буджує у його громадян патріотичні, краєзнавчі та земляцькі почуття.

Геральдика Андрушівшини | Просмотров: 939 | Добавил: Crypton | Дата: 08.04.2010

1-10 11-20 21-25